en-Nový web muzea

13/10/2017

Jak jste si možná někteří všimli, stránky technického muzea a stejně tak i jeho internetová adresa, se změnily. Vedly nás k tomu komplikace s webhostingem a zároveň i přílišná nepřehlednost a vlastně i strnulost předešlého webu. Tím vás ale není třeba zatěžovat. A co nám dlouhodobě znepříjemňovalo život - délka naší adresního názvu naší stránky (a emailu) jsou konečně na přijatelné úrovni!

Co ale z toho pro vás návštěvníky plyne? Především to, že naše stránky budou nyní nejen přehlednější, ale především pravidelně aktualizované, a vy tak budete moci stále sledovat aktuální dění v našem muzeu. 

Všechno nové má vždy nějaké mouchy, takže pokud na našich stránkách narazíte na nějakou nesrovnalost či chybu, buďte prosím shovívaví a dejte nám vědět, abychom se mohli polepšit :).

Naše stará adresa bude ještě nějakou dobu fungovat, ale pouze návštěvníka přesměruje na tyto nové stránky. Co je však důležitější, to samé se týká i našeho původního emailu info@technickemuzeumliberec.cz, jelikož jsme si vědomi, že řada lidí si nás pamatuje právě na této krkolomné adrese :).