Velikonoční akce

02.04.2021

POJĎME SI VZÁJEMNĚ NADĚLIT A POMOCI TAK UDRŽENÍ TECHNICKÉHO MUZEA LIBEREC

Velikonoce jsou svátky koledy, tak proč ne.

Vážení přátelé, vyhlásil jsem jménem muzea veřejnou sbírku přes muzejní facebook a web. Všem, kteří přispěli, velice děkuje celý kolektiv Technického muzea Liberec. Jako pozornost od nás každý kdo přispěl obdrží vstupenky do muzea zdarma. Můžete je využít do konce tohoto roku, tedy do 31.12.2021. Pokud by nastala situace, že tento rok kulturní stánky neotevřou, prodlouží se platnost o rok.

Pro všechny koledníky

Nyní si u nás můžete zakoupit předem zvýhodněnou vstupenku. Standardní vstupenka /S/ u nás stojí 150 Kč pro dospělého a zlevněná /Z/ 70 Kč pro seniory, děti a studenty. Nabízíme Vám je nyní za cenu 100 a 50 Kč. A to po celou dobu, nežli budeme moci vás osobně přivítat v muzeu. Jakmile se otevře, velikonoční akce končí a v platnost okamžitě přichází standardní ceník.

Nyní stačí na účet 115-4077710287/0100 zaslat příslušnou částku a do zprávy pro příjemce napsat jméno, e-mail a počet vstupenek. Např. pan Novák pošle 300 Kč a napíše do zprávy pro příjemce: Novák, novak@seznam.cz, 2S+2Z. Na svůj e-mail od nás obdrží velmi rychle kódy jednotlivých vstupenek. Při vstupu do muzea nám je sdělí a předloží doklad totožnosti.

Na shledanou v lepších časech se těší

Váš tým TML