Novinky

Co se u nás děje nového

vzhledem k současnému vývoji zdravotní situace v České republice bychom Vás chtěli upozornit, že muzeum je od 12.10.2020 DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO. Omlouváme se za případné komplikace, ale prioritou je pro nás všechny samozřejmě především ochrana zdraví.

Neděle 20. září byla v Technickém muzeu Liberec věnována dětem. Zcela zdarma jezdil po nádvoří dětský vláček a v rámci programu plného her a soutěží o ceny byli vylosováni i výherci Velké letní soutěže TML.

Přátelé a kamarádi,vláček od zítra, tj. 29.7. jezdí! Svá dítka můžete posadit do vagónu, ať už jste přišli do Muzea nebo jen procházíte kolem a naši mašinfírové od vás budou chtít 20 Kč za jednu jízdu. Při nepříznivém počasí bude na trati výluka :-)

Přátelé a podporovatelé Technického muzea Liberec, od dnes, tedy 7.7.2020, můžete vidět novou expozici věnované opravdově kráse - originálu Čechie-Böhmerland z roku 1938, ale také po omezenou dobu prototypu nového modelu Č-B 2019 vytisknuté na 3D tiskárně. Obě dvě nádhery najdete v Pavilonu A :-)

Dnešním dnem začínají prázdniny a my vás chceme informovat o novinkách, které v tomto období u nás najdete.

Již za měsíc, 18.7.2020, můžete navštívit veteránskou akci pro celou rodinu!
Tímto vás chceme pozvat do Jiřetína pod Bukovou a těšíme se na všechny příchozí :-)

Minulý týden nás navštívila Rada města Liberce. Provedli jsme radní celým areálem, představili exponáty současné i budoucí a nakonec probírali možnou budoucí podobu (nejen) městského areálu LVT, ve kterém Muzeum sídlí :-)

Celý článek a fotografie zde.