Novinky
Co se u nás děje nového

Již za měsíc, 18.7.2020, můžete navštívit veteránskou akci pro celou rodinu!
Tímto vás chceme pozvat do Jiřetína pod Bukovou a těšíme se na všechny příchozí :-)

Minulý týden nás navštívila Rada města Liberce. Provedli jsme radní celým areálem, představili exponáty současné i budoucí a nakonec probírali možnou budoucí podobu (nejen) městského areálu LVT, ve kterém Muzeum sídlí :-)

Celý článek a fotografie zde.

V sobotu 16.5.2020 se u nás mezi pavilony zastavila plejáda vozů reprezentujících různé období i země. Děkujeme nejen účastníkům, ale i návštěvníkům a kdo nestihl, ať nezoufá, pokusíme se uspořádat v dohledné době další sraz :-)

11.5. je TO datum! 🎉
Vyjímečně se pro vás expozice Technického muzea Liberec otevřou i v pondělí a to od standardních 10:00. 🕙 Navíc máte po celý týden (11.-17.5.) slevu 30% slevu na vstupné za dospělou osobu! Preferujeme platby kartou. Těšíme se na všechny 😏

Dne 21.4.2020 u nás natáčela televize rtm+.
V reportáži je zmíněno plánované rozšíření TML do dalších prostor v Areálu LVT.
Záznam můžete zhlédnout zde.

Na našem facebookovém profilu naleznete otáčivou fotku z pavilonu A.
Foto je veřejné a uvidí ho i ten, kdo Facebook nemá :-)
Můžete na něm nalézt přípravu nové expozice, kterou budeme postupně odhalovat v následujících týdnech.

Přátelé a kamarádi, jak jsme na konci roku předestřeli, budete se moci podílet na podobě Muzea a odměnou bude vstupné zdarma. Mnozí z vás jistě dělali jarní úklid. A my bychom se chtěli zeptat, zda-li doma někdo nenašel podobné obaly od olejů, případně oblečení ať už závodní, dobové, socialistické..., zkrátka všechno, co souvisí s auty, koly,...

vzhledem k současnému vývoji v České republice bychom vás chtěli upozornit, že muzeum je počínaje dneškem UZAVŘENO a to až do odvolání.

UPOZORNĚNÍ

11.03.2020

Vážení příznivci našeho Muzea,
vzhledem k Mimořádnému opatření, vydaném Ministerstvem zdravotnictví, bude probíhat počítání návštěvníků a v případě naplnění maximální možné kapacity 100 osob jsme bohužel nuceni nevpustit další. Žádná jiná omezení neplatí, otevírací doba zůstává stejná.
Děkujeme za pochopení a stále se těšíme na Vaši návštěvu :-)
Tým...