Novinky

Co se u nás děje nového

Vážení příznivci našeho muzea. Pro lepší vizualizaci našich exponátů potřebujeme zobrazovací prostředek - nejlépe LCD (LED) televizi. Pokud máte doma vyřazenou starší televizi úhlopříčky alespoň 80 cm (32") s DVBT1 apod, rádi si pro ni přijedeme a dáme ji druhou šanci sloužit. S ohledem na spotřebu elektrické energie nemáme zájem o plasmové...

Vážení návštěvníci, přátelé, příznivci Technického muzea, mašinka od soboty 11.9.2021 jezdí. Dvě jízdy stojí 20 Kč za jednu osobu. Při nepříznivém počasí je na trati výluka.

Přátelé Technického muzea Liberec, veteránisté, děkujeme za Vaši účast na dnešní ´´Rouškové jízdě´´ pro podporu Technického muzea. Děkuji všem účastníkům, organizátoru Milanu Bumbovi a Automuzeu.cz.

Přátelé Technického muzea Liberec, chceme Vám všem poděkovat. Našlo se mnoho z Vás, kteří poslali nějaký finanční obnos na účet 115-2427220247/0100. Našlo se několik lidí, kteří přinesli peněžní dar osobně do muzea. Jménem celého kolektivu chci všem poděkovat a popřát úplně všem pevné zdraví. Brzy na shledanou ve Vašem Technickém muzeu Liberec.

Co s ním??? Nazdar všichni fandové technické historie a krásných strojů. Jak je uvedeno jinde na našem FB profilu, tak i na našich webových stránkách, stále vylepšujeme prostředí expozic. Vzhledem k tomu, že se nám nedostává depozitních prostor, musíme najít řešení co s ním, s tímto krásným soustruhem. Rozměry jsou délka 3,3 m, výška 1,2 m, šířka...

POJĎME SI VZÁJEMNĚ NADĚLIT A POMOCI TAK UDRŽENÍ TECHNICKÉHO MUZEA LIBEREC

I vašich padesát, sto, stopadesát korun může výrazně pomoci v projektu ,,Zachraňme muzeum!''

Dnes dva nové přírůstky do TML. Praga VS PLDVK - Ještěrka a BRDM. Vypadá to na fůru práce :-) Co vy na to? Popřípadě poraďte kde a jak začít. Do šrotu to rozhodně nepůjde!