Novinky
Co se u nás děje nového

Přátelé a kamarádi,vláček od zítra, tj. 29.7. jezdí! Svá dítka můžete posadit do vagónu, ať už jste přišli do Muzea nebo jen procházíte kolem a naši mašinfírové od vás budou chtít 20 Kč za jednu jízdu. Při nepříznivém počasí bude na trati výluka :-)

Přátelé a podporovatelé Technického muzea Liberec, od dnes, tedy 7.7.2020, můžete vidět novou expozici věnované opravdově kráse - originálu Čechie-Böhmerland z roku 1938, ale také po omezenou dobu prototypu nového modelu Č-B 2019 vytisknuté na 3D tiskárně. Obě dvě nádhery najdete v Pavilonu A :-)

Dnešním dnem začínají prázdniny a my vás chceme informovat o novinkách, které v tomto období u nás najdete.

Již za měsíc, 18.7.2020, můžete navštívit veteránskou akci pro celou rodinu!
Tímto vás chceme pozvat do Jiřetína pod Bukovou a těšíme se na všechny příchozí :-)

Minulý týden nás navštívila Rada města Liberce. Provedli jsme radní celým areálem, představili exponáty současné i budoucí a nakonec probírali možnou budoucí podobu (nejen) městského areálu LVT, ve kterém Muzeum sídlí :-)

Celý článek a fotografie zde.

V sobotu 16.5.2020 se u nás mezi pavilony zastavila plejáda vozů reprezentujících různé období i země. Děkujeme nejen účastníkům, ale i návštěvníkům a kdo nestihl, ať nezoufá, pokusíme se uspořádat v dohledné době další sraz :-)

11.5. je TO datum! 🎉
Vyjímečně se pro vás expozice Technického muzea Liberec otevřou i v pondělí a to od standardních 10:00. 🕙 Navíc máte po celý týden (11.-17.5.) slevu 30% slevu na vstupné za dospělou osobu! Preferujeme platby kartou. Těšíme se na všechny 😏

Dne 21.4.2020 u nás natáčela televize rtm+.
V reportáži je zmíněno plánované rozšíření TML do dalších prostor v Areálu LVT.
Záznam můžete zhlédnout zde.