Novinky

Co se u nás děje nového

Přátelé Technického muzea, vláček od soboty 22.5. jezdí. Můžete své děti, nebo sebe a své děti posadit do vagónu, ať už jste přišli do Technického muzea nebo jen procházíte kolem. Naši mašinfírové od vás budou chtít 20 Kč za osobu a za dvě jízdy. Při nepříznivém počasí bude na trati výluka :-)

Přátelé Technického muzea Liberec, veteránisté, děkujeme za Vaši účast na dnešní ´´Rouškové jízdě´´ pro podporu Technického muzea. Děkuji všem účastníkům, organizátoru Milanu Bumbovi a Automuzeu.cz.

Přátelé Technického muzea Liberec, chceme Vám všem poděkovat. Našlo se mnoho z Vás, kteří poslali nějaký finanční obnos na účet 115-2427220247/0100. Našlo se několik lidí, kteří přinesli peněžní dar osobně do muzea. Jménem celého kolektivu chci všem poděkovat a popřát úplně všem pevné zdraví. Brzy na shledanou ve Vašem Technickém muzeu Liberec.

Co s ním??? Nazdar všichni fandové technické historie a krásných strojů. Jak je uvedeno jinde na našem FB profilu, tak i na našich webových stránkách, stále vylepšujeme prostředí expozic. Vzhledem k tomu, že se nám nedostává depozitních prostor, musíme najít řešení co s ním, s tímto krásným soustruhem. Rozměry jsou délka 3,3 m, výška 1,2 m, šířka...

POJĎME SI VZÁJEMNĚ NADĚLIT A POMOCI TAK UDRŽENÍ TECHNICKÉHO MUZEA LIBEREC

I vašich padesát, sto, stopadesát korun může výrazně pomoci v projektu ,,Zachraňme muzeum!''

Dnes dva nové přírůstky do TML. Praga VS PLDVK - Ještěrka a BRDM. Vypadá to na fůru práce :-) Co vy na to? Popřípadě poraďte kde a jak začít. Do šrotu to rozhodně nepůjde!

Dnes se vrátil ,,MAXÍK'' do muzea. Po více než roční renovaci špičkovou firmou, která klade důraz na originalitu, maximální přesnost a detail. Jedná se o Maxwell AA Runabout 1910, rok výroby 1910, dvouválcový motor o obsahu 1600 cm³, výkon 7,5 kW (10 koní), maximální rychlost 37 km/h. Výrobce Maxwell Motor Company, Tarrytown, New York, USA. Vůz...