Novinky

Co se u nás děje nového

vzhledem k současnému vývoji zdravotní situace v České republice bychom Vás chtěli upozornit, že muzeum je DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO. Omlouváme se za případné komplikace, ale prioritou je pro nás všechny samozřejmě především ochrana zdraví.

Přátelé a příznivci Technického muzea Liberec, děkujeme za Vaši přízeň v tomto roce. Děkujeme za Vaši návštěvu, neboť návštěvnost v měsících mezi 1. a 2. vlnou byla skvělá. Díky jí a díky Vám všem přežíváme těžké časy druhého a predikovaného třetího zavření muzea. Přeji Vám krásné Vánoční svátky a pevné zdraví. Přeji Vám, abyste brzy mohli opět...

Vážení a milí příznivci Technického muzea Liberec, od čtvrtka 3.12.2020 se těšíme na Vaši návštěvu. Informace z tisku - Muzea či galerie mohou využívat kapacitu na 25 procent.- Vezmu-li v potaz, že plocha výstavních expozic je vyšší nežli 4100m2 a každý návštěvník musí mít minimálně 15m2 pro sebe, vychází mě, že by mohlo v jeden moment přijít až...

Neděle 20. září byla v Technickém muzeu Liberec věnována dětem. Zcela zdarma jezdil po nádvoří dětský vláček a v rámci programu plného her a soutěží o ceny byli vylosováni i výherci Velké letní soutěže TML.

Přátelé a kamarádi,vláček od zítra, tj. 29.7. jezdí! Svá dítka můžete posadit do vagónu, ať už jste přišli do Muzea nebo jen procházíte kolem a naši mašinfírové od vás budou chtít 20 Kč za jednu jízdu. Při nepříznivém počasí bude na trati výluka :-)

Přátelé a podporovatelé Technického muzea Liberec, od dnes, tedy 7.7.2020, můžete vidět novou expozici věnované opravdově kráse - originálu Čechie-Böhmerland z roku 1938, ale také po omezenou dobu prototypu nového modelu Č-B 2019 vytisknuté na 3D tiskárně. Obě dvě nádhery najdete v Pavilonu A :-)

Dnešním dnem začínají prázdniny a my vás chceme informovat o novinkách, které v tomto období u nás najdete.

Již za měsíc, 18.7.2020, můžete navštívit veteránskou akci pro celou rodinu!
Tímto vás chceme pozvat do Jiřetína pod Bukovou a těšíme se na všechny příchozí :-)