Podpořte nás

Chcete našemu muzeu nějak přispět či se na něm přímo podílet?

Podpořte nás

Naše muzeum je soukromý subjekt, a to v našem případě znamená, že co si nezařídíme svépomocí, to nemáme. Proto je tak spolupráce nejen s různými firmami a institucemi pro naše muzeum tolik důležitá. Naše muzeum by prakticky nemohlo fungovat bez přízně různých sběratelů a nadšenců, kteří nám poskytují řadu exponátů od různých drobností až po unikátní automobily.

Transparentní účet

Pokud chcete přispět na chod našeho muzea, můžete tak učinit také skrze náš transparentní účet u Komerční banky:

115-2427220247 / 0100

Velmi vám děkujeme za vaši přízeň a podporu!

Chcete i vy přispět?

Nepomáhají nám však zdaleka jen firmy. Velice významnou pomocí jsou pro nás dary či zapůjčené exponáty od sběratelů a dalších lidí, bez kterých by naše muzeum nemohlo fungovat. Chcete se i vy nějakým způsobem přispět k rozvoji aktivit či provozu našeho muzea? Máte nějaký předmět či exponát, o kterém jste přesvědčeni, že by u nás v muzeu neměl chybět? Neváhejte a napište nám!

Rovněž se u nás každou sobotu dopoledne konají dobrovolnické brigády, v rámci kterých se dobrovolníci a podporovatelé našeho muzea scházejí a pracují na tom, co je zrovna zapotřebí (a že se najde vždy něco 😊). Pokud máte zájem nám pomoci touto cestou, určitě se nám ozvěte - budeme vám velice vděčni!