Technické muzeum a školy

Chceme vzbuzovat v dětech touhu po vzdělání

Komentované prohlídky

Zajišťujeme také pro školní exkurze komentované prohlídky, a to zcela zdarma, v rámci vstupného. Je však potřeba nás předem kontaktovat a domluvit se na termínu vaší návštěvy - stačí zavolat  nebo napsat email na info@tmliberec.cz  k nám do muzea a domluvit se na termínu prohlídky.

Informace pro školy a děti

Jelikož vize našeho muzea vznikla a stojí na snaze probouzet v dětech a mladých lidech vášeň pro techniku a technické obory, je samozřejmou součástí našich aktivit spolupráce se školami.

Spolupracujeme hned s několika libereckými školami, zejména pak těmi techničtěji zaměřenými. Samozřejmě se však nebráníme spolupráci s žádnou školou - naopak zájem velice vítáme!

Co se týče našich expozic, tak ty jsou koncipované tak, aby si z nich děti vždy odnesli nejen hezké zážitky, ale především také nové vědomosti, jelikož to považujeme za naše poslání.

Úzce spolupracujeme také s libereckým Domem dětí a mládeže Větrník (DDM Větrník), v jehož spolupráci také pořádáme různé tematické kroužky pro děti.


Pokud máte zájem s námi spolupracovat, zaujal vás náš dětský kroužek či máte jiný, s tématem související dotaz? Neváhejte využít kontaktního formuláře a v nejbližší možné době na váš dotaz zodpovíme!