Novinky
Co se u nás děje nového

Rok 2017 byl pro Technické muzeum rokem významným - učinili jsme řadu kroků správným směrem, otevřeli jsme nový pavilon a na další rok plánujeme hned dva další. Úprav se dočká snad už i samotný areál výstaviště, a máme toho mnoho dalšího, co si na vás chystáme. Tak nám držte palce, ať vše vyjde!

Blíží se čas vánoční. Lidé šílí, utrácejí, blázní...a zapomínají na to pravé, co dělá Vánoce Vánocemi - klid, mír a láska. Vzpomeňte si na to, až se budete chtít s horkou hlavou vydat do hypermarketu poprat se o pár zbytečností, které stejně nakonec nepotřebujete. Užijte si Vánoce v klidu a bez stresu, a stavte se třeba k nám do muzea,...

17. listopad je stejně jako 28. říjen významným historickým svátkem naší republiky. A věříme, že právě v tento den je na místě navštívit naše muzeum a ocenit to, co vyrobili naši předci, ať už třeba za První republiky nebo během komunistické diktatury. To vše je součástí naší historie a naší tradice.

Den 28. října 1918 byl pro naši republiku velice významným - došlo totiž k vyhlášení samostatnosti Československa (i když v tom svou roli sehrálo i jisté nedorozumění). Rádi vás přivítáme u nás v Technickém muzeu i v tento památný den!

Jak jste si možná někteří všimli, stránky technického muzea a stejně tak i jeho internetová adresa, se změnily. Vedly nás k tomu komplikace s webhostingem a zároveň i přílišná nepřehlednost a vlastně i strnulost předešlého webu. Tím vás ale není třeba zatěžovat. A co nám dlouhodobě znepříjemňovalo život - délka adresního názvu naší stránky (a...